Przejdź do głównej zawartości

Blaski i cienie macierzyństwa - Klub Mam, 27 marca

Jak poważnie się zrobiło ;) W czwartek porozmawiamy o tym, co nas uskrzydla w macierzyństwie, a co doprowadza do szału. Może macie jakieś sprawdzone sposoby na to ostatnie? O cieniach będziemy mówiły szeptem, lub  gdy dzieciaki będą się dobrze bawić same, albo kiedyś następnym razem, żeby maluchy nie czuły się obgadywane ;) Zobaczymy, jak wyjdzie. Już temat zalet bycia matką wystarczyłby na długie godziny rozmowy. 
Jeśli pogoda dopisze to możemy około godziny 11 wyjść na plac zabaw.
Zapraszam!

Komentarze

  1. Super! Na pewno będziemy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chciałam się dowiedzieć czy 3 kwietnia też będzie spotkanie?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Plac zabaw z palet

Przechodziłam niedawno ulicą Matejki - na skrzyżowaniu z Bukowską, przy teatrze Scena Robocza (http://scenarobocza.pl/en/), zauważyłam taki oto plac zabaw, zbudowany z palet:


Świetna inspiracja na letnie majsterkowanie.

#Idziemy do lasu

Witajcie!

Zapraszam Was na wspólny, rodzinny Wielki Zachwyt w lesie!

Las - cudowne miejsce pełne zieleni (a teraz pięknych kolorów jesieni) kojącej nasze dusze. Wspaniała przestrzeń na swobodne zabawy dla naszych dzieci. Natura. Czy to nie wystarczające powody, by się tam wybrać? :)

W kameralnym gronie osób, dla których kontakt z naturą jest ważny, spędzimy sobotnie popołudnie. Dla dzieci to wspaniała okazja, by poznać nowych przyjaciół, z którymi będą mogły pobiegać po leśnych ścieżkach, wspinać się na drzewa, budować bazy czy odkrywać las. Dla dorosłych to możliwość poznania podobnych sobie rodziców, ciekawych rozmów i relaksu.
Dla nas wszystkich - czas, by zachwycić się i pielęgnować swoją relację z przyrodą :)

To wydarzenie jest dla Waszej rodziny jeśli:
* lubicie poznawać nowych ludzi,
* lubicie spędzać czas na łonie natury – już to robicie, albo chcecie, aby to stał się sposób na rodzinne spędzanie wolnego czasu,
* macie w sobie zgodę na swobodną zabawę dzieci w natu…

Warsztaty etnograficzne w leśnym przedszkolu

Dnia 20 czerwca 2018 r gościliśmy w leśnym przedszkolu im. św. Franciszka "Na Tropie" z warsztatami etnograficznymi.Dzieci poznały kilka dawnych zabaw ("Praczki", "Pierścień"), zapoznały się z prostymi instrumentami ludowymi, rymowankami i wyliczankami.
W dalszej części dnia obserwowaliśmy dzień w leśnym przedszkolu, wolną zabawę, wycieczkę do lasu.
Trzymamy kciuki za rozwój leśnych przedszkoli w Polsce!