Przejdź do głównej zawartości

Jak pomóc

WOLONTARIAT
Poszukujemy ludzi chętnych do podzielenia się swoim czasem i pasją z innymi. Szukamy wolontariuszy z Dolnego Śląska i Wielkopolski (głównie z Wrocławia i Poznania) m.in. do animacji zajęć plastycznych i ruchowych dla dzieci, prowadzenia warsztatów rękodzielniczych oraz związanych z tematyką rodzicielstwa i rozwoju osobistego, pomocy przy organizacji akcji wymiany ubrań i drobiazgów. Oferujemy ciekawe zadania oraz referencje.

DAROWIZNY  RZECZOWE
Do dalszego sprawnego działania fundacja potrzebuje:
- drukarkę,
- wszelkie artykuły plastyczne (dla potrzeb warsztatów z potrzebującymi dziećmi),
- koraliki, paciorki, starą lub uszkodzoną biżuterię, z której dzieci będą mogły stworzyć coś nowego,
- dziecięce artykuły sportowe (np. piłki, skakanki, szarfy, koła hula-hop itp.),
- sprawne maszyny do szycia.

DAROWIZNY PIENIĘŻNE
Fundacja jest organizacją non-profit. Dla efektywnego realizowania celów pożytku publicznego potrzebujemy Waszego wsparcia. Darowizny można wpłacać na konto fundacji:

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.
Nr rachunku: 20 2030 0045 1110 0000 0281 1290
 
Osoby, które chcą w ten sposób wesprzeć nasze działania, mogą skorzystać z odliczenia podatkowego na podstawie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U.z 2000r., Nr 14, poz. 176 z późn. zm.). Darowizna będzie podlegała odliczeniu podatkowemu, jeżeli zostanie przekazana organizacji pozarządowej na rzecz realizacji jej celów statutowych zawierających się w katalogu celów wymienianych w art. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (m. in. działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, wypoczynku dzieci i młodzieży, edukacji i kultury).

Dziękujemy!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Plac zabaw z palet

Przechodziłam niedawno ulicą Matejki - na skrzyżowaniu z Bukowską, przy teatrze Scena Robocza (http://scenarobocza.pl/en/), zauważyłam taki oto plac zabaw, zbudowany z palet:


Świetna inspiracja na letnie majsterkowanie.

Rodzinne spotkania z przyrodą - projekt warsztatów przyrodniczych dla rodzin

Pająki

Pająki - ludowe ozdoby wieszane u powały w okresie Bożego Narodzenia - były wykonywane z łatwodostępnych materiałów - słomy, grochu, włóczki, piór, kolorowych bibułek.
Zdjęcia poniższych pająków pochodzą z Zalipia (http://www.muzeum.tarnow.pl/oddzialy.php?id=6).